bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Festival tetování, umělců a exhibice

Všichni milovníci zkrášlování těla obrázky by si tuto akci neměli nechat ujít. Tattoo EXPO Ostrava slibuje bohatý program, s kterým vás nyní seznámíme:

Krom zmíněné prezentace salonů z ČR i ze zahraničí (u kterých si můžete nechat zhotovit tetování na počkání) se bude konat Tattoo soutěž v kategoriích Colours, Black and White a Best of day. Nejedná se o jedinou soutěž, pokochat se můžete i při soutěži Malování na tělo. Bodypainting bude na dvě témata: Rock & Roll a Old School 50.–60. léta.

Z výstav nám bude prezentována tvorba tattoo a bodypaintingových umělců a výstava stylových aut a motorek. Čeká nás taktéž originální Retro módní přehlídka s názvem Retroshopa show.

Na Tattoo EXPO Ostrava se bude samozřejmě i soutěžit – o netradiční Miss Tattoo Expo Ostrava, kde pořadatelé slibují extra ceny, nebo o nejhorší kérku (divácká soutěž), kdy „šťastlivec“ získá poukaz na opravu tetování.

O zajímavou zábavu se postará Cirkus trochu jinak a jejich kejklíři, akrobati a tanečnice. Dále také Suspension show v podání studia Hell CZ, burleskní tanečnice Lady Mouselyca a neotřelou podívanou bude světelná show UV bodypainting.

O hudební zážitek se postarají kapely IAN a Bombs from Heaven, kteří rozproudí krev v žilách. Pokud holdujete rock’n’rollu, jistě vás zaujme soutěž v imitaci Elvise Presleyho.

Pro nejmenší je připraveno malování na obličej, tzv. facepainting, pro zájemce o dočasné tetování možnost Airbrush tattoo, které vydrží po tři dny. Dále spousta oblečení, doplňků a potřeb pro umělce. Určitě si každý najde program, který ho zaujme.

tattoo-expo-ostrava.cz

zdroj: http://tattoo-expo-ostrava.cz/

Kdy: 29. 11. – 1. 12. 2013

Kde: Výstaviště Černá louka (pavilon A), Ostrava

Vstupné: Dospělý, jednodenní – 90 Kč
Dospělý, třídenní – 220 Kč
Důchodci a studenti, jednodenní – 70 Kč
Důchodci a studenti, třídenní – 160 Kč
Rodinné vstupné 2+1 a 2+2 jednodenní – 150 Kč
Rodinné vstupné 2+1 a 2+2 třídenní – 280 Kč

Pro více informací navštivte web http://tattoo-expo-ostrava.cz/index.htm