Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

For those about to rot – Wednesday 13 opět v Praze

Foto: oficiální Facebook interpreta

Wednesdayovi se u nás nejspíše líbí. No opravdu! Naposledy jsme ho v Praze mohli vidět před necelým rokem a letošní 15. listopad se stane svědkem jednoho z dalších koncertů plných hororových melodií, ironických textů a rambo kostýmů.

O normálnosti nemůže být řeč

Kdo zná Wednesday 13, bude nejspíše už hodně otrkaný, co se týče podivností provázejících tento projekt. Aneb Joseph Poole není zrovna jednoduchý případ. Od pána, který jako své povolání uvádí „motherfucker“, ujíždí na béčkových hororech, je autorem několika potrhlých show typu Weirdo a go go a spoluautor komiksu Thirteen dead kids, to zkrátka není možné čekat.

ror

For Those about to Rot – zdroj: oficiální facebook interpreta

 

O zábavu postaráno

Ovšem všechny tyto úchylky a neúchylky se promítají do celé atmosféry, která W13 provází. Už kapela Murderdolls – kde stál po boku Wednesdaye známý Joye Jordison ze Slipknot – napovídala, že to tihle chlápci umí pěkně roztočit a Wednesday 13 se od klasických nápadů Murderdolls nijak neodchyluje, ba naopak. Se svým debutem „Transylvania 90210: Songs of Death, Dying and the Dead“ se vplížil do prostorů mnoha klubů z celého světa, druhé album „Fang bang“ se setkalo s nemenším úspěchem. Následovalo jej potemnělejší „Skeletons„, z něhož bylo mnoho fanoušků překvapeno. Nebylo to totiž album, které bychom mohli od W13 čekat. Nicméně předposlední deska „Calling All Corpses“ hrdě hlásí, že je vše opět při starém a od této linky se neodchýlilo ani chytlavé EP „Spook and destroy„, které nám minulý rok přijel představit.

Bohužel zdravotní stav zpěváka tehdy nebyl zrovna nejlepší, což se podepsalo na celkové atmosféře a hlavně délce koncertu. Nicméně teď je Wednesday 13 zpátky ve formě a chystá se to v pražském Rock Café pořádně roztočit! Poslední počin vyšel začátkem tohoto roku a nese název „The Dixie Dead“. A právě toto album přijedou do ČR Wednesday 13 představit.

Lístky jsou k dostání za 420 Kč na oficiálním webu pořadatele Obscure promotion zde, nebo nebo v předprodejní sítí ticketpro za 470 Kč.

 

Oficiální stránky interpreta

Oficiální stránky pořadatele

Oficiální stránky klubu

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook