bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

The Rasmus vydávají nové DVD, tentokrát z pohledu fanoušků

Zdroj obrázku – oficiální facebook skupiny

Poslední měsíc se většina zpráv ohledně The Rasmus točila kolem vydání DVD. Skupina upozorňovala, že vyjde, ale nikdo pořádně netušil, jaké bude to zlomové datum, kdy bude možné si objednat The Rasmus Tour Vol. 2. Ten den nastal 21. listopadu, bohužel se ukázalo, že podmínky prodeje nebudou stejné jako u prvního dílu.

Když minulý rok vyšlo Vol. 1, fanoušci měli na výběr, a že bylo z čeho vybírat. Možnost připlatit si za podepsaný disk byla lákavá. Pro letošní rok jsou tu ale jiné novinky. S novým DVD The Rasmus dali do prodeje i nové oblečení. Fanoušci se mohou proto těšit na novou sérii triček.

Zpět k hlavní novince, kde se budoucí majitelé mohou těšit na skoro dvě hodiny záznamu turné po Evropě a Rusku v listopadu a prosinci roku 2012, behind the scenes a samozřejmě rozhovory s kapelou. Nejdůležitější část je ale ta od fanoušků. Na reakci k zaslání fotografií zareagovalo mnohonásobně více fanoušků, než bylo nakonec fotek vybráno, a proto bude překvapením, které nejlepší byly vybrány. Třeba i ty z Prahy.

The Rasmus Tour Vol. 2 je možné objednat pouze v této limitované edici a pouze z finského obchodu verkkopaita.com.