Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Robbie Williams se po jedenácti letech vrátí do Prahy

Dnes již legendární britský zpěvák zavítá do České republiky v rámci turné ke svému novinkovému albu Swings Both Ways. Jak název desky napovídá, Robbie se tentokrát představí jako muž, který má rád swing. „V první řadě jsem chtěl udělat swingové album, protože jsem chtěl udělat swingové album. Vždycky jsem věděl, že bych mohl udělat další, a myslím si, že teď je ten správný čas to udělat. Užívám si show-biz a užívám si můj život. Užívám si, kde jsem teď a chápu, že je třeba, abych koncertoval pokaždé, když vydám nahrávku,“ říká zpěvák k nástupci své swingové prvotiny „Swing When You´re Winning“ (2001) a k nadcházejícímu turné.

Milovníci popovější tváře sedmnáctinásobného držitele Brit Awards však nemusí podléhat panice: na staré a osvědčené hity se také dostane. Ten, kdo si však vstupenky na tuto událost, která se odehraje 26. dubna v pražské O2 Aréně, nezakoupil již  první den předprodeje, má pravděpodobně smůlu. Všechny lístky zmizely během několika hodin. Prozatím není známo, zda budou nějaké další vstupenky ještě uvolněny.

untitledRobbie Williams se před zraky českých diváků poprvé představil v roce 2003 v rámci turné k nahrávce Escapology. Show se odehrála v jiné pražské hale, současné Tesla Areně. Stavba O2 Arény v té době ještě nebyla dokončena. V dubnu však právě tímto koncertem oslaví největší hala v zemi své desáté narozeniny.

 

Kdy: 26. dubna 2014

Kde: O2 Aréna, Praha

Pořadatel: Live Nation