Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Zakempujte si s Kryštofem

Zdroj hlavního obrázku: www.krystof.net

Haly, festivaly, kluby, divadla, kina, opery. Člověk by řekl, že Kryštof už koncertovali zkrátka všude, kde se dá nějak rozumně hrát. Ale chyba lávky. Ještě jsou tu přece kempy. Přesněji letní kina. Nejpřesněji amfiteátry.

Žádný český hudební interpret nezažil v roce 2013 takový úspěch jako parta okolo Richarda Krajča. Vyprodané turné po halách, festivalové nadšení. Vyprodané turné po klubech, slavičí triumf. Z rádia se valící jeden úspěšný singl za druhým. Veleúspěšný charitativní projekt na pomoc nemocným dětem. Richard Krajčo v hlavní roli filmového hitu. A jistě bychom mohli pokračovat dál a dál. Počkat, a co vlastně bude dál a dál?

V únoru a v březnu kapela naváže na podzimní klubové turné jarní částí. Již nyní je absolutní většina plánovaných zastávek beznadějně vyprodána. Na léto si pak havířovští hitmakeři připravili akci zcela nového formátu – Kryštof Kemp 2014. Sama kapela na svých oficiálních stránkách komentuje připravovaný projekt takto: „Jednodenní akce pro všechny, kde i děti budou mít své velké vyžití a rodičové a všichni fans budou moct užívat hudby nebo jiného doprovodného programu a kde vystoupí další 4 spřízněné kapely a Kryštof, se odehraje sedmkrát a pak nastane další min. roční pauza.“

Všech sedm koncertů se odehraje v prostorách letních amfiteátrů. Program bude začínat přibližně od 12:00. V průběhu odpoledne se pak kromě iniciátorů projektu představí i další populární interpreti: Michal Hrůza, Mňága a Žďorp, Lenny a Nebe. Od 20:00 je poté plánována volná zábava. Vstupenky naleznou fanoušci v prodeji v síti Ticketstream.

Termíny Kryštof Kemp 2014:

12. července – Náměšť na Hané

Kryštof Kemp 2014

Zdroj: Oficiální Facebook kapely Kryštof

19. července  – Hukvaldy

26. července – Loket

2. srpna – Mikulov

9. srpna  – Konopiště

16. srpna  – Svojšice

30. srpna  – Plzeň