bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Když vám v hlavě klíčí příběhy…

Doprovodný program Krocení literární múzy vznikl v rámci osmého ročníku literární soutěže pro mládež Skrytá paměť Moravy. Seminář je složen z několika krátkých aktivit na rozvoj kreativity studentů a cvičení zaměřených na vytváření prozaických textů na téma „Okamžik štěstí“. Soutěžící jsou rozděleni do dvou věkových kategorií (12–15 let a 16–19 let), které mají vymezeno přiměřené časové omezení, šedesátiminutová pro mladší žáky a devadesátiminutová pro středoškoláky. Seminář pro I. kategorii proběhne od 10.30 do 11.30 hodin; tvůrčí setkání II. kategorie od 11.45 do 13.15 hodin; oba ve Vlastivědném muzeu v Šumperku.

Pokud vás soutěž zaujala, můžete se přihlásit samostatně či prostřednictvím svých učitelů na e‑mailové adrese (pamet@muzeumbrnenska.cz) nebo telefonicky (547 229 932) nejpozději týden před konáním semináře (tedy do 21. 2. 2014). Přehled ostatních termínů a míst konání naleznete na webové adrese www.muzeumbrnenska.cz. Hodně štěstí a příjemný zážitek.

28. 2. 2014 10.30–13.15

Vlastivědné muzeum

Hlavní třída 22, Šumperk

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts