bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Královny, žabí noha a blondýnky

Zdroj úvodního obrázku: Oficiální Facebook události

Poslední březnový víkend se Kulturní dům v Čelákovicích otřese v rytmu punk-rock´n´rollu.  V rámci koncertního turné zdejší publikum rozparádí kapely Dirty Blondes, Queens of everything a němečtí punkoví Green frog feet.

Nutno dodat, že akce bude od začátku do konce nabitá pozitivní energií a kdo někdy měl možnost koncert Dirty Blondes zažít, ví, že každá show je originální. A to nejen díky zpěvačce Beego, jejíž pódiová show rozproudí krev i v člověku, jehož hudební vkus je poněkud odlišný, ale také díky rytmickým a melodickým textům. Pokud „blondýny“ rozproudí krev v žilách, „královny“ na vás zapůsobí neméně silným dojmem. Texty a hudba se vám stejně jako hudba Dirty Blondes dostane pod kůži neuvěřitelně snadno a vaše srdce po chvíli začne tlouct v rytmu Rafanova Kontrabasu a silné dechové sekce. Mohlo by se zdát, že už takto nabitá akce nemá šanci být lepší, ale po dvou pražských kapelách dostane prostor německá kapela Green frog feet. Punkové „žabí nohy“ zavítají do České republiky po celkem dlouhé pauze a věřme, že si po jejich vystoupení budeme moci říct „It’s okay“. Koneckonců je It’s okay jedna z nejznámějších písniček od kapely, na kterou dokonce natočili klip.

A kdy že tahle legendární party vypukne? Na kapely Dirty Blondes, Green frog feet a Queens of everything můžete do Čelákovic dorazit v sobotu 28. 3. 2014 a věřte tomu, že to bude mejdan.