bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Relax Rock Fest 2014 má kompletní program

Zdroj úvodního obrázku: Oficiální Facebook Relax Rock Festu

Zatímco velké festivaly program postupně odhalují, Relax rock fest už zveřejnil všech dvanáct kapel, které 24. 5. vystoupí ve Světlé nad Sázavou. A již teď je jasné, že to bude stát za to.

Už v říjnu loňského roku došlo ke zveřejnění první kapely a sice stále populárnějších Dymytry. Následovalo zveřejnění dalších kapel: Blackbull, Rimortis, Žralok ve zdi, Novoveska, Atmosferik, Žádnej stres a samozřejmě nesmí chybět i zahraniční hvězda – fenomenální kytarista Adam Bomb.

Základ programu byl jasný, ale pořadatelé se rozhodli dát šanci i menším kapelám a na svých facebookových stránkách spustili soutěž o účast na Relax rock festu. Zbývalo vybrat poslední čtyři kapely a které to budou, rozhodovali fanoušci tím, že si ve speciálním albu na facebooku vybrali některou z 24 kapel, které o účast bojovaly a jednoduše dali „Like“ k jejich fotce. Čtyři, fanoušky nejlépe ohodnocené kapely, pak dostaly možnost okusit podia festivalu. 10. února pak byly nejlepší kapely zveřejněny a na Relax rock festu tak kromě již zmíněných interpretů vystoupí kapely Rosie, Artery, Manual a Separator. O vítězných kapelách si ještě budete moci přečíst v následujících článcích. Zatím můžete využít kontaktu na webových stránkách www.relaxrockfest.unas.cz k získání vstupenek na tuto akci. Cena je do konce dubna 190 Kč, v květnu 220 kč a na místě pak 290 kč.