bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

13. ročník Pod Parou hlásí první jména!

Pár dní po skončení letního festivalu Pod Parou se začaly šířit zprávy, že se snad jednalo o ročník poslední. Ukápla nejedna slza a objevil se nejeden vyděšený pohled, neboť ztratit poslední větší punkový festival na našem území, který každoročně přivádí punkové pecky světových formátů, by byla více než škoda. Tyto obavy se však rozplynuly — Pod Parou oznámil, že končit určitě nehodlá, a dokonce vyrukoval s prvními jmény!

Tak a je to venku! Všechny obavy můžeme s klidem zažehnat, protože od 30. 7. až do 2. 8. se uskuteční již 13. ročník punkového festivalu Pod Parou. A vypadá to, že i letos to bude pořádně našlapané. Výsostné místo mezi kapelami zatím drží punkový veterán Marky Ramone a hororoví Misfits, které už jsme u nás mohli vidět sice jen několikrát, ale pokaždé to stálo za to. Co se hardcoru týče, navštíví nás američtí D.R.I. a Madball. A zavítají k nám i staří dobří Varukers a ruští Purgen. O zábavu se postarají Skarface a tradičně uvidíme známé zástupce české scény jako E!E, N.V.Ú a další.

Ale pozor! První várka předprodeje končí už za chvíli. Ale pro ty, kteří ji nestihnou, je připravená várka druhá. Sice bude krapet dražší, ale pořád nás to vyjde výhodně.

Myslím, že rozjezd se povedl na jedničku. Uvidíme, jakými jmény nás obšťastní v příštích měsících!

FB Pod Parou:

facebook.com/FestPodParou

facebook.com/ZpravodajFPP

Oficiální stránky festivalu:

www.podparou.cz

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook