bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Zimní soutěž

Ale copak, copak ta smutná očka? Pod stromečkem zase samé ponožky? Tak setřete slzy, uvařte si pořádné kafe a usedněte za klávesnici. Máme pro vás zimní soutěž o dárečky.

Nečekané dárky se občas objeví pod stromečkem každého z nás. Některé kousky nedokáží předem odhadnout ani naše rozmlsané redaktorské jazýčky. Připravili jsme proto pro vás soutěž, ve které půjde o tři knihy.

soutěžní ceny- obrázek vl. zpracování

soutěžní ceny- obrázek vl. zpracování

Soutěžním úkolem je sepsat a zaslat nám krátkou povídku, úvahu, fejeton či báseň, která se tématicky dotýká zimy. Zbývá zmínit technické parametry: písmo Times New Roman 12, řádkování 1,5, odstavec 0 b., 1—3 strany A4.  Soutěžní porota ve složení Renata Dorňáková, Jiří Sobota, Lukáš Loužecký, Martina Kastlová a Kateřina Martinová pak vyberou a odmění ty nejzdařilejší kousky. Svoje výtvory posílejte na e-mail info@lacultura.cz do 31. 1. 2015 a nezapomeňte uvést svou adresu, kam máme výhru zaslat. Následně budou první únorový týden vybráni a oznámeni výherci, jejichž umělecká díla zveřejníme.

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts