bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Letošní MoRová nálož

V předcházejících zprávách jsme vám ukazovali, že již čtrnáctý ročník populárního festivalu Masters of Rock má stále co nabídnout. Navzdory dlouhé tradici se zde letos objeví hned několik famózních skupin zcela poprvé, zatímco jiné si připraví jedinečnou show právě pro vás! Léto nám již pomalu začíná a můžeme doufat, že současné deštíky vystřídá v půlce července příjemnější počasí, které nám umožní se v areálu likérky pořádně vyřádit. Pokusme se tedy zrekapitulovat malý seznam toho, na co se můžeme letos těšit.

Po čtvrtečním příjezdu, obligátním ubytování se ve stanovém městečku v okolí areálu a dočerpání tekutin se můžeme vrhnout na plac. Po počátečním československém rozehřátí (Škwor, Horkýže Slíže) se již můžeme těšit na kapely jako Luca Turilli’s Rhapsody, Testament či Apocalyptica a bylo by tudíž velkou chybou zanedbat už první den.

V pátek se bude hned ostře pokračovat. Kolem poledne nás na Mastrovskou atmosféru naladí tradičně Salamandra a den bude spět k nádhernému finále v podání Amaranthe, Slayer (na MoRu „nováčci“) a Avantasie! Zároveň se tento den dočkáme obou finských kapel Waltari a Korpiklaani. Právě Korpiklaani zakončí tento den speciální folkovou show.

Zajímavou show chystají také jiní zástupci severské metalové scény v sobotu. Tentokrát to bude právě oblíbená Eluveitie se speciální akustikou. Můžeme se také těšit na oblíbené Amon Amarath a netradičně večer zakončí na pozitivní notu Freedom Call s novým albem. Musíme se ovšem krotit, abychom se dožili čtvrtého a posledního dne.

Ensiferum a Airbourne. A hned po nich uvidíme na Masterech opět Tarju a celé Mastery zakončí taková legenda jako Megadeth, druhý člen big four na čtrnáctém ročníku našeho oblíbeného festivalu, který nám nabídne samozřejmě mnohem více, než jsem zde stačil zmínit. Ať už co se týče kapel, či co se týče zázemí, piva, Jelínkovy slivovice, jídla, kde si určitě vybere každý, a atmosféry! Tak neváhejte a vyražte taky!

Oficiální stránky festivalu

Datum: 14. 7. – 17. 7. 2016

Vstupenky: 1 600 Kč,-

Autor: David Černín