bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Aneta Langerová, Forum Karlín, Praha, 17. 12. 2016

Od vydání desky Na Radosti, podle níž bylo Anetino předvánoční miniturné pojmenováno, už uplynuly dva roky. I když na desce převládají motivy příběhů z českého venkova, koncert byl plný energie a radosti (jak už ostatně napovídá název turné).

Zdroj obrázku: Infodnes.cz

Aneta večer zahájila sama u klavíru s písní Na Radosti. Během druhé písně se k ní přidala i kapela včetně smyčcového tria. Později byl koncert doplněn také o dechové nástroje.

Kromě známých hitů zazněla i nova píseň Hvězda. Její refrén „Přej si, co chceš“, se stal podtitulem koncertu.

Aneta neváhala a zapojila i publikum, které dostalo možnost předvést se během refrénu písně Malá mořská víla. Za jeho pěvecký výkon ho pak náležitě pochválila. Při smyčcové předehře k písní Vzpomínka se tak zaposlouchala do hudby, že se zapomněla přidat se zpěvem a následně popřála kýchajícímu člověku v davu „na zdraví“. Právě tyto okamžiky společně s písněmi různých žánrů udělaly z dvouhodinového koncertu skvělý hudební zážitek.

Zažívám spolu se svojí kapelou, smyčcovým triem a nejbližším týmem lidí krásné období, které je spojeno s albem Na Radosti. Koncem roku to budou dva roky od vydání desky. Putujeme od města k městu, vyprávíme příběhy inspirované zapadlou osadou Na Radosti a zažíváme nezapomenutelné chvíle… Jak lépe oslavit třicáté narozeniny než v kruhu lidí, se kterými je mi dobře, kteří mě inspirují a obohacují. Věřím, že se večery ponesou na vlně radosti a že budeme mít dlouho na co vzpomínat,“ řekla Aneta v jednom rozhovoru a měla pravdu. Rozhodně bude na co vzpomínat.

Playlist:

 1. Na Radosti
 2. V bezvětří
 3. Svatá Kordula
 4. Dívka
 5. Jiný sen
 6. Malá mořská víla
 7. Tragédie u nás na vsi
 8. Slova z hor
 9. Maják
 10. Vzpomínka
 11. Stačilo říct
 12. Divoká hejna
 13. Hvězda
 14. Bříza
 15. Nevěsta
 16. Tráva
 17. Vysoké napětí
 18. Voda živá
Jana Mišúnová

Jana Mišúnová

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis

More Posts