bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Tarja Turunen – The Shadows Show, Forum Karlín, 1. 12. 2016

Bývalá zpěvačka kapely Nightwish Tarja Turunen se do Česka vrací ráda. 1. prosince 2016 v pražském Foru Karlín představila českým fanouškům skladby z aktuálního alba The Shadow Self a taky výběr toho nejlepšího z její dosavadní tvorby. Společne s ní se na koncertu představily předkapely Suddenslash ze Španělska a Immension z Velké Británie.

Zdroj obrázku: Tarjaturunen.com

Tenhle rok vydala zpěvačka krátce po sobě dvě alba – The Brightest Void v červnu a The Shadow Self v srpnu – čímž fanoušky překvapila. „Dvojalbum by bylo náročný na soustředění a mám pocit, že by v tom množství skladeb některé mně blízké mohly zaniknout. Nechtěla jsem, aby byly bonusy pro vydání v rozličných krajinách a taky jsem nechtěla čekat s jejich výdáním několik let. Proto jsme vydali nejdřív EP, kterým jsme ohlásili aktuální album ještě před jeho vydáním,“ vysvětlila Tarja.

Co se týče scény, předešlé turné bylo barevné a pestré. Tentokrát to bylo naopak, protože nové album se točí kolem stínu a světla, černé a bílé. Ke kapele se přidalo cello a všechny písně doplňovaly animace a videa promítána na LED stěnu.

Jana Mišúnová

Jana Mišúnová

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis

More Posts