bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Katarína Knechtová, 23. 2. 2017, Divadlo Hybernia, Praha

Na slovenskou zpěvačku Katarínu Knechtovou ve čtvrtek 23. února 2017 čekal v pražském Divadle Hybernia plný sál. Není divu – do Prahy se vrátila po dlouhé době a kromě své kapely přivezla také malý orchestr.

Zdroj obrázku: ticketportal.cz.

Koncert začal skladbou Prežijú len milenci ze stejnojmenného alba. Další písně, které zazněly v první polovině koncertu, byly z alba Proměny. Filmová píseň Isabel byla odzpívaná za doprovodu harfy a díky tomu zněla tajuplně a pohádkově. Došlo i na energickou Keby a taneční píseň Motýľ Hlavolam, o níž zpěvačka prohlásila, že se do programu moc nehodí. Diváci ji ale ocenili. Díky hitu Môj Bože Knechtová usedla za klavír, v průběhu večera však vzala do ruky i kytaru.

Druhá polovina setlistu byla bližší původním verzím. To platilo hlavně o hitech Za tebou a Zmier svetlo s tmou. Zaujal i způsob, jakým Katarína komunikovala s publikem. Neváhala své bílé šaty přirovnat k zácloně („Vidíte, ako som sa kvôli vám vyparádila? Aj keď sa musím priznať, že záclonu som na sebe ešte nemala.“) a vtipkovala i na účet mužů, kteří v hospodě balí ženy se slovy: „Čau, buchto, dáme drink?“

Na závěr nemohla chybět novinka FEA, která je o chemických procesech, které probíhají v našem těle, když jsme zamilovaní, a po vytleskání zpět na pódium následovala Naveky a taky očekávaná Spomal.

Katka dokázala, že patří mezi nejlepší slovenské zpěvačky. Snad pro ni vyprodaná Hybernia a zájem fanoušků budou důvodem, aby se do Prahy brzy vrátila.

Jana Mišúnová

Jana Mišúnová

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis

More Posts