bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Strom Lucie Sunkové

Výstava originálních maleb z krátkého animovaného filmu Strom výtvarnice a režisérky Lucie Sunkové probíhá v expozici Chodovské tvrze v Praze do 09. 04. 2017.

Jak sama Lucie Sunková uvádí na svých stránkách je ženou mnoha profesí scénáristka, režisérka, animátorka (zaměření na technologii malby olejovými barvami na skle), výtvarnice a ilustrátorka, příležitostně také spisovatelka. Filmu se věnuje od roku 1998 a za svou práci obdržela mnohá ocenění (jmenujme alespoň ta nejnovější: Best Kids-FANTOCHE, Švýcarsko, 2016 a Nejlepší animace – Grand OFF,Polsko, 2016).

Krátkometrážní animovaný film Strom vznikl v roce 2015 a dočkal se také knižního vydání a nově také výstavy vybraných scén tohoto téměř patnáctiminutového snímku.

zdroj úv.obrázku:http://www.luciesunkova.com

 

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts