Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Soutěž o nové lupeny

Tak to vypadá, že konečně dorazilo jaro. Na stromech pučí nové listí, v trávě vykukují první kvítky a holkám se lesknou oči v očekávání nové lásky. Cože, že tyhle ciráty patří už jen na filmová plátna? No, tak pojďte do kina!

Zasoutěžíme si o dvojice lístků, které poskytla společnost IMAX. Jedná se o dárkové poukázky, což znamená, že můžete jít na jakýkoliv film, jenž se bude promítat v některém ze Cinema City a to do 10.7.2017.

K jejich získání je třeba do 30.4.2017 odeslat správné odpovědi na soutěžní otázky na e-mail renata.dornakova@lacultura.cz. Nezapomeňte laskavě připojit také svou adresu pro zaslání výhry. Příjemnou zábavu=)

1)Romantická Disney pohádka Kráska a zvíře dostala nový kabát. V roli okouzlující krásky zazáří Emma Watsonová. Kdo ale propůjčil svůj hlas v původní verzi z roku 1991?

a) Angela Lansbury

b) Paige O´Hara

c) Emma Thompson

 

2) Snímek Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh  věrného psa a podmanil si srdce každého diváka, který někdy měl doma nějaké to zvířátko. Film byl natočen podle knižní předlohy od:

a) J.Grogana

b)J. Herriota

c) W.B. Camerona

 

3) A závěrem něco lehčího – v dubnu bude mít premiéru první díl nové trilogie režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského, jejíž děj předchází starým dobrým Pelíškům. Jak se trilogie jmenuje?

a) Zahradnictví

b) Zámečnictví

c) Zahraničí

 

 

 

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts