bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Olomoucký divadelní festival přivítá zahraniční hosty i velikány české scény

21. ročník Divadelní Flory nabídne v průběhu deseti dnů na čtrnácti festivalových scénách na sedm desítek akcí. Konat se bude od pátku 12. do neděle 21.5.2017 a jeho tváří se letos stal herec Stanislav Majer.

Rekordních 38 produkcí dvaadvaceti titulů v hlavním programu (zahrnující 19 zahraničních představení) doplní řada doprovodných aktivit – vedle divadla i koncerty, besedy či workshopy. Součástí úvodního festivalového víkendu bude mezinárodní konference „Za hranou / OvertheEdge“ věnovaná formám participativního divadla a inovativní práci s publikem.Leitmotiv letošního ročníku, dramaturgicky vymezující činoherní programovou část přehlídky, zní TEKUTÁ EVROPA,“ uvádí organizátoři festivalu na webových stránkách projektu.

Tradičně se do Olomouce nesjedou pouze česká herecká esa, ale také hosté ze zahraničí. S německojazyčnou hrou vystoupí Maxim GorkiTheater Berlín a těšit se návštěvníci mohou také na nizozemskou sekci, zaměřenou na taneční a performativní části programu (Belfior a Miott, Maciejewská, JijiSohn, Sobarzo a KerenLevi. ).

Celý program naleznete zde.

zdroj obrázků: www.divadelniflora.cz

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts