bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Zahrajte si v prostředí Magických vikýřů

V souladu s koncepcí projektu ORBIS PICTUS PLAY je navržena expozice Magické Vikýře PLAYpro Galerii Malostranské besedy, která potrvá do 30.6.2017. Zkuste vyloudit zvuky pomocí světelných strun nebo si poslechnout rezonaci trámů. Zkuste objevovat svět pomocí nových úhlů pohledu.

Interaktivní expozice Magické Vikýře PLAY představuje v první fázi vybrané objekty z inventáře dlouhodobého vývojového projektu Orbis Pictus PLAY, rozšířené o další zapůjčené nástroje ze Zlínského zámku.

Mapa expozice, zdroj:www.magickevikyre.cz

Komplex je znovu instalován jako živý organismus, vedoucí dialog s historickým prostorem renesančního krovu. Maximálně přitom využívá jeho světelné i akustické možnosti. Expozici Magické Vikýře Play bude doprovázet cyklus večerních koncertů. Více informací naleznete na stránkách projektu.

zdroj videa:/www.youtube.com

Cena: 150 Kč, Snížená cena: 90 Kč, Rodinné vstupné: 350 Kč

zdroj úv.obrázku:www.kudyznudy.cz

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts