bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Ezotera – veletrh pro ty, kdo milují svůj život

Prodejní výstava Ezotera se bude konat během víkendu 20.-21.5.2017 v Hale TJ Pankrác Praha od 10:00 do 18:00 hodin. Na své si příjdou nejen milovníci ručních výrobků, ale také vyznavači zdravé stravy.

Když některé slovo začíná EZO vybaví se spoustě lidí podivíni v batikovaných hávech s ručně šitou mošnou přes rameno mířící ke stolečku jasnovidky s křišťálovou koulí. Jenže..! Ezoterika se stává stále populárnějším fenoménem a to zejména díky svému propojení se sebeuvědoměním, meditací, jógou, akupresurou a také nejrůznějšími formami boomu zdravého stravováni, ať už mluvíme o paleo, raw nebo vegetariánství.

Ezotera je prodejním veletrhem zahrnujícím zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny (diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba..). Mezi hosty festivalu budou také filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, česká léčitelka Dr. Eva Moučková, mongolská vědma a šamanka Iris Erdenechimeg T. Palaanová nebo slovenský breatharián Martin Bruncko. Více o festivalu naleznete na těchto webových stránkách.

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts