Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Gotika se rozezní Ostravou, aneb říjen s magickou „Třináctkou“

Ostravští černooděnci se mohou těšit na gothic rockovou legendu, kterou na podzim přivítají, již tradičně, v porubském klubu Garage. Kapela XIII. Století je totiž opět na svém turné!

XIII. Století zanedlouho rozezní své gotické rytmy v ostravském klubu Garage! Minulý rok kapela oslavila 25 let své existence – má na svém kontě více než 15 vydaných alb a odehráno na stovky koncertů. Svou oblibu si drží spoustu let nejen u českých fanoušků, ale také u sousedních Poláků. Proto je můžeme právem označit za legendu českých gothic rockových kapel.

XIII. Století, foto: Lucie Drozdová

Jejich koncertní šňůra je letos pěkně dlouhá a dobrá zpráva je, že dosáhne až do Ostravy. Zde si kapela zahrála pod celkem slušnou návštěvností diváků a bouřlivým potleskem už loni.

I letos si tedy můžeme opět brousit špičáky na gothic rockovou smršť v podzimních barvách. Pravidelní návštěvníci jejich koncertů (ale i nezasvěcení) mají opět možnost poslechnout si charismatického frontmana Petra Štěpána a zbytek jeho černooděné posádky z „Třináctky“ pěkně naživo!

Tučně si tedy zakroužkujte do svých diářů datum 13.10.2017, 20.00 hod!

Místo konání: RnR GARAGE Martinov

Vstupenky jsou v předprodeji už od 290,- Kč.

Autorka článku: Lucie Drozdová