bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Midnight Texas, vesnička na hranici světů

Žila, byla jednou jedna cikánská blonďatá holčička. I chytila ji tlupa upírů a celou alabastově bílou strachy ji přivedli jednomu z nich k večeři, a s chechtotem je nechali o samotě. Jenže ona holčička nezemřela strašlivou smrtí. Naopak: naklonila si upíra darem díky svým schopnostem.A později se z ní stala babička chlapíka, který na webovkách inzeruje své mediátorské schopnosti…

On totiž nemá ani moc na výběr. Jestli si chce zachránit krk, musí pěkně rychle sehnat balík peněz, který dluží černokněžníkovi. A jelikož je mu nebezpečí v patách, naskočí do svého karavanu, v němž přebývá právě babiččin duch, a na její radu se vydá do vesničky Midnight (pozn. v překladu tedy Půlnoc) v Texasu.

Zdejší obyvatelé jsou celkem normální. Tedy až na pár vyjímek. Třeba místní čarodějnici, padlého anděla, tygrodlaka nebo třeba neobvyklého upíra, který se neživí krví ale životní energií a emocemi. O sexy blondýně, která je nájemným zabijákem  nebo citlivém muži, který utekl od svých nacistických kořenů ani nemluvě.

Navíc se příběhem odvíjí kriminální zápletka. Někdo tady vraždí mladé dámy a je místní policii pomoct troškou svých magických schopností. Temnota totiž sílí a do midnightu jsou přitahovány nejpodivnější stvoření. Dost možná se blíží nová apocalypsa. Dokáží ji naší hrdinové zastavit?

oficiální trailer, zdroj: www.youtube.com

Zajímavostí je i početná partička devíti režisérů, kteří se na projektu podíleli, jmenotě je to  David Solomon, Mairzee Almas, Niels Arden Oplev, Steve Shill, Milan Cheylov, Nick Gomez, Kevin Tancharoen, Greg Beeman. V hlavních rolích pak uvidíte  Françoise Arnauda, Dylana Bruce, Arielle Kebbelovou aJasona Lewise.

Seriál má deset dílů po 43 miutách – z nichž zatím bylo odvysíláno šest a s trochou šikovnosti se vám je možná podaří vypátrat na internetu s českými titulky. Jinak si počkejte na televizní vysílání a nebo se ti jazykově nadajnější mohou nalait na zahraniční TV.

zdroj obrázku: http://tv.bt.com/
Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts