bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Co kdyby váš život závisel na cizím člověku?

Vysílačka je napadrť, pilot po smrti a kolem dvou náhodných spolucestujícíh, spšchajících za svými životy, jen sníh, hory, skály a neobydlená divočina. Let nebyl ohlášený, nikdo tedy ztracené letadlo nehledá a naši hrdninové se budou muset zachránit sami. Dokáží to? Napínavý příběh s hlubokomyslným milostným jádrem přichází do kin 5.10.2017.

Venku se žení všichni čerti, a tak není divu, že byl let do Nex Yorku zrušen. Zatímco se rozhořčení cestující vydávají pro další kávu nebo rovnou do hotelu, fotoreportérka Alex Martinová se nehodlá vzdát tak snadno. Musí se stůj co stůj dostat do New Yorku a stihnout svůj velký svatební den. Navzdory riziku si pronajímá malé letadýlko, kterým se z letiště snaží dostat i neurochirur Ben Bass, aby mohl provést rozhodující operaci svého pacienta. Jak už to ale bývá, letadlo havaruje do hlubokých sněhů hor Uinta v severovýchodním Utahu. Odhodlání hrdinů je silnější než nepřízeň osudu a oni se rozhodnout pokračovat v cestě, na níž je třeba svěřit si navzájem své životy.

oficiální trailer, zdroj: www.youtube.com

V novele HORA MEZI NÁMI vytvořil autor Charles Martin napínavý a dojemný příběh, který zkoumá, jak jsou dva cizí lidé s odlišnými osobnostmi schopni se pod extrémním tlakem dohodnout a přizpůsobit se jeden druhému. Tento příběh – rozvíjející se příběh o tom, jak se dvě pozoruhodné postavy snaží projít nelítostnou krajinou ke spáse a nakonec k lásce – zaujal na Oscara nominovaného producenta Petera Chernina (Skrytá čísla). Ve své podstatě nám tento příběh nabízí láskyplný pohled na lidského, optimistického, milujícího a štědrého ducha, který nám připomíná, abychom nikdy neztráceli naději a vždy žili v přítomnosti,“ uvádí tisková zpráva k filmu. Dodávám, že v hlavních rolích uvídíte držitelku ceny Akademie Kate Winslet (Steve Jobs, Předčítač) a držitele Zlatého glóbu Idris Elba (Bestie bez vlasti, Luther, Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě).

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts