bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Vražda v Orient expresu

Autorka detektivek, které nestárnou a dají se číst i sledovat, ačkoli už celý příběh znáte? Agata Christie. Dámy a pánové, na scénu se velkolepě vrací jeden z nejznámějších detektivů všech dob, belgičan jehož malé šedé buňky a nezaměnitelný knírek jsou postrachem leckterého padoucha. Hercule Poirot v zcela novém podání vydává řešit další se svých zajímavých případů. Vraždu jíž se náhodou téměř stal svědkem během své cesty. Necháte si ujít podzimní premiéru?

Co začalo jako velkolepá jízda vlakem napříč Evropou, se rázem mění v jednu z nejelegantnějších, nejnapínavějších a nejvíce strhujících záhad všech dob. Vražda v Orient expresu vypráví příběh třinácti cizinců, kteří kvůli sněhové závěji uvíznou ve vlaku, kde je každý z nich podezřelý ze záhadné vraždy. Naštěstí je jedním z pasažérů také slavný belgický detektiv Hercule Poirot (Kenneth Branagh), který musí závodit s časem, aby případ rozlousknul dřív, než vrah znovu udeří...“ Tak lákají distributoři na nové zpracování Hercula Poirota.

zdroj:www.youtube.com

Režisérem filmu se stal irský milovník filmového klasického umění, Kenneth Branagh. Že jste tohle jméno nedávno někde viděli? No jasně! Bylo na plakátech válečného drama Dunkerk, kde se Branagh objevil v jedné z hlavních rolí.

Herecké obsazení Vraždy v orient expresu vám ostatně možná vezme dech. V hlavních rolích vystupují Johnny Depp, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer a Penélope Cruz. Dále sám režisér Kenneth Branagh, Willem Dafoe, Judi Dench, Michael Peña, Lucy Boynton, Leslie Odom Jr., Derek Jacobi, Tom Bateman, Joseph Long, Olivia Colman, Sergej Polunin, Marwan Kenzari, Richard Price, Josh Gad ad.

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts