Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Hýčkáte svou mikroflóru?

V nakladatelství CPress vychází populárně naučná publikace Jak si hýčkat zdravá střeva. Skutečnosti, že se jedná o dílo vhodné pro čtenáře od 14 let, které napomáhá lehkému postoji k pochopení podstaty trávícího procesu. Chcete vědět, jaký příběh se ve vašem břiše odehrává zatímco čtete tyto řádky?

 Dr. Adrian Schulte je zkušeným německým lékařem a zároveň specialistou na přírodní medicínu. Léčbě střevních obtíží se věnuje již několik let, přičemž pracuje také na výzkumu metody F.X. Meyra a samozřejme se akčně podílí na šíření osvěty v oblasti zdravé výživy a následného správného fungování organismu. Útlá brožovaná knížka je členěna do tří hlavních kapitol.

 

Dozvíté se, které orgány v našem těle umí být náladové, ale také jak které orgány fungují a kčemu slouží, jakým chybám ve stravování se vyhnout navzdory současným trendům nebo také jak je to s blahodárností půstu. Kniha závěrem v posledních dvou kapitolách zahrnuje také popis výzanmu jednotlivých složek potravy, ale i výhodné recepty.

Podrobnější informace ke knize naleznete na stránkách nakladatelství.

rozhovor s autorem, zdroj:www.youtube.com

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts