Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Dropkick Murphys zavítají do Prahy!

Headline Picture: Oficiální facebook kapely

Když američtí celtic punkeři Dropkick Murphys oznámili data nadcházejícího evropského turné, nejedno fanouškovské srdce zaplesalo. Úsměv nám však trochu povadl, když jsme zjistili, že nejbližší zastávkou bude nejspíše Vídeň. Nedávno se ale situace trochu pozměnila, Dropkick Murphys dorazí i do Prahy!

Dropkick Murphys není třeba dlouze představovat. Každému, kdo poslouchá celtic punk, jsou tihle pánové dobře známí. Kapela s irsko-americkými kořeny hraje už od roku 1996 a od té doby až do dnešních dnů je věrná svému žánru – mixu špinavého punk rocku s pořádnou dávkou folku. Ani v textech tito bostonští legáti od svého vzniku příliš nevybočují. Naopak, z každého songu číší láska k rodnému městu a dělnickým kořenům, a píseň „I’m Shipping Up To Boston “ je toho zářným příkladem.

Ačkoli začátky byly garážové, dnes Dropkick Murphys patří mezi nejznámější interprety celtic punku a na svém účtu mohou napočítat přes 4 milióny prodaných alb. Poslední, celkem devátá studiová deska spatřila světlo světa v lednu tohoto roku a nese název 11 Short Stories of Pain & Glory.  Zajímavostí je, že se Dropkick rozhodli desku natočit v texaském El Pasu a jedná se tak o jejich vůbec první natočené album mimo rodné město Boston.

Do ČR zavítají tito bouřliváci 1. února 2018, a to konkrétně do pražské Malé sportovní haly. Vstupenky jsou od 13. 11. v předprodeji za 790 Kč (+ poplatky) v předprodejních sítích Ticketpro, Tickerportal a také na goout.cz. Na místě budou vstupenky za 900 Kč.

Datum: 1.2. 2018

Místo konání: Malá sportovní hala, Výstaviště Praha Holešovice

Oficiální stránky kapely: http://www.dropkickmurphys.com/

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook