bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Evanescence vystoupí v Praze 17. března 2018

Evanescence je americká rocková skupina založená v roce 1995. Již její první album Fallen, vydané v roce 2003, se dlouhé týdny drželo na předních místech amerických hudebních žebříčků a bylo také oceněné dvěma cenami Grammy. Minulý rok vydali nové album Synthesis, které obsahuje jejich nejpopulárnější písně  v novém aranžmá a nyní vyráží na turné s názvem Synthesis Live With Orchestra.

Počas své cesty po Evropě se kapela zastaví i v Praze, kde vystoupí v sobotu 17. března v Kongresovém centru. Zaznějí zde verze jejich písní, které vyšly na albu Synthesis – nejen My Immortal a Bring me to Life, jichž původní verze vyšly na albu Fallen, ale i Mozartem inspirovaná Lacrymosa, o které Amy Lee, zpěvačka kapely, tvrdila, že ji napsala pro film Narnie.

hudební klip, zdroj:www.youtube.com

Můžete se těšit také na hity Lithium, Your Star, My heart is broken, Secret door, Imaginary, Lost in Paradise a The End of the Dream. Kromě výše zmíněných budou představeny i nové písně.

Amy Lee a její kapelu bude doprovázet plnohodnotný symfonický orchestr. „Bude to naše první turné s orchestrem a já jsem tak nadšená, že se to děje,“ řekla zpěvačka. „Soustředím se hlavně na vokály, emoce a příběh, který jsme v průběhu let vytvořili. Mám také radost z nového materiálu – kromě dvou nových skladeb jsou tam také opravdu krásné instrumentální momenty. Celá věc proudí jako jeden velký dynamický soundtrack,“ dodala.

Zdroj fotografie: evanescence.com

 

Korektura: K.Ch.

Jana Mišúnová

Jana Mišúnová

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis

More Posts