bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Komedie z prostředí letišť aneb dovolená v plném proudu

S přicházejícími letními prázdninami mnoho z nás odlétá do teplých i studených krajin za poznáním, koupáním i dobrodružstvím. Proto vám přinášíme tři filmy a seriál, který vás zabaví během dlouhého letu.

A, prosím, nezapomeňte před vzletem a přistáním vypnout svá mobilní zařízení.

Kokpit

Švédská komedie z roku 2012 připomínající český seriál z produkce TV Nova „On je žena!“ ovšem z prostředí kokpitu.

Hlavnímu hrdinovi pilotovi Vallemu se hroutí svět. Po vyhazovu z práce ho opouští manželka i se synem, kterého Valle tak zbožňuje. Nezbývá mu nic jiného než vzít opět osud do svých rukou.

Zdroj: Youtube.com, QUEERmdb

Lítám v tom

Romantická americká komedie z roku 2009 člověka okouzlí především hereckým obsazením. V hlavní roli se zde doslova blýsknou George Clooney a Vera Farmiga. Ve filmu se objeví i velmi známá herečka, která je populární zejména pro své hlavní role v sáze Stmívání a trilogii Ladíme, Anna Kendrick.

Film pojednává o Ryanu Binghamovi, který se živí jako tzv. profesionální vyhazovač z práce. Jeho snem je nalétat 10 milionů leteckých mil. Avšak cestu k deseti milionům mu zkříží mladá ambiciózní kolegyně, která do firmy hodlá zavést novinku – práci z domova přes počítač, což znamená, že profesionální vyhazovači zůstanou na zemi. Ryanovi se to ani za mák nelíbí.

viz článek z roku 2010: http://www.lacultura.cz/2010/02/george-clooney-v-tom-lieta/

Zdroj: Youtube.com, CinemoCZ

Angliština Engliština

Indické komediální drama popisující problematiku učení se jazyka v cizí zemi. Hlavní hrdinka Shashi je matkou i manželkou. Avšak úcty se jí nedostává. Její manžel i dcera si z ní často dělají legraci z toho důvodu, že Shashi neumí anglicky, pouze hindi. Zanedlouho se Shashi musí sama vydat do USA, kde žije její sestra, aby pomohla neteři s přípravou pravé indické svatby. Zde se rozhodne tajně chodit na kurzy angličtiny, aby dokázala sama sobě i ostatním, že dokáže být ostatním rovna.

Film o sebevědomí, překonání strachů i cestě za něčím novým.

Zdroj: Youtube.com, Eros Now Movies Preview

Seriál na závěr: LA to Vegas

Americký komediální seriál z prostředí letadla společnosti Jackpot Airlines, který v letošním roce uvedla společnost FOX, přinášel divákovi pohled na pravidelnou víkendovou linku z Los Angeles do Las Vegas a zpět. Přičemž v seriálu bylo vtipně poukázáno na takřka všechna úskalí, která mohou potkat i vás, obyčejné cestovatele. Někdy až příliš rádoby vtipně nesený seriál se bohužel druhé série nedočká.

Zdroj: Youtube.com, FOX
Zdroj obrázku: Wikipedia.org

 

Korektura: K.Ch.