WANTED!!!

E-magazín LaCultura.cz hledá posily!

 

„Vášení štenáři paklyže vydite f tomto iserátu móře chyp, a nazkakuje vám s teho kopřivka po celém tjele, ste tím keho chledáme! Pýšte rýchlo!“

Zachraňte náš web od neduhů autorské slepoty a staňte se hrdinným korektorem – odměnou Vám budiž blažený pocit strážce našeho žurnalistického vesmíru, bohatá praxe, nové vztahy prostřednictvím práce z domova a příležitostné volné vstupy na akce, které vás zajímají.

Že spíše patříte k těm, kteří nemají problém popsat, jak překvapivý byl nový film, povyprávět, co dávají v divadle nebo máte úžasný přehled o současném pohybu na hudební scéně? Rádi se kocháte v galeriích a kultura je zkrátka neodmyslitelnou součástí vašeho života? Tak to zkuste a staňte se naším redaktorem!

Oh, ne – ani to není to pravé ořechové? Nejraději ze všeho totiž pracujete v pozadí a taháte za nitky – prosedíte hodiny u Facebooku, účet za telefon obsahuje sedmiciferné číslo a neomezená kapacita e-mailu nestíhá vaši světelnou rychlost komunikace? Rádi plánujete, organizujete a dávate věcem tvar? Pak to zkuste jako člen týmu pro marketing & management.

S toužebně vyhlížejícím jiskrným pohledem

Renata Dorňáková, editorka