Po pádu vlády nastupil Kryštof na univerzitní půdu

turné po univerzitách

Frontman a zpěvák kapely Richard Krajčo pozdravil publikum a ihned aktuálně reagoval na politické děníLEDパネル アルミフレームB0サイズ、高輝度LEDライトパネル、LED看板, zdůraznil月命日に毎月花を:Cコース:半年6回/ お悔やみ/お供え/送料無料生花(命日 お悔み用 お悔やみの花 彼岸花 ギフト お供え花 枕花 仏事 三回忌 法事 墓前 供花 一周忌 仏壇 仏前 お彼岸 御供え, ať si obecenstvo tento den zapamatujeい草 ラグ い草ラグ い草カーペット選べる12柄(190×250cm)(裏貼り加工)添島勲商店, teď už to prý bude jenom horší1/6 ツクダホビー コンプリーテッド フィギュア バットマン. Ačkoli prostor atria fakulty není pro koncerty dokonale stavěnýEBM 角 スモーキングスタンド ブラック MKB-200S 3489400【smtb-u】, nebyl toDynamic Motion 2Wayハイブリッド?ドライバー搭載イヤホン DM200H, díky práci zvukařů【ポイント最大16倍】 プリーツスクリーン タチカワブラインド 生地にコード穴がなく遮光効果が期待でき見た目も美しい ゼファー おすすめツイン ユラギ, nijak velký handicapレッド ベルベット チェスターフィールドダイニング チェア【1人掛け】9008-5F41B:ソファ専門店 ロイヤルソファズ. Volná místa byste hledali těžko【ポイント20倍】ラグマット 261x352cm 江戸間6畳【Lyma】不織布なし ブラウン 純国産モダンデザイン涼感い草ラグ【Lyma】ライマ【代引不可】, bylo plno北欧 イス いす 椅子 W150 Laurel シンプル ローレル 5点セット 引出し付き ダイニング 北欧スタイル 木製テーブル ダイニングチェア ダイニングセット ダイニングテーブル ダイニング5, pozdě příchozí už stěží našli volnou židli a většinou nepohrdli místem po krajích atria. Na pódium kapela pozvala i doslovného „předskokana“, který si párkrát poskočil a zase odešel. Koncert mohl začít.

Formát připomínal akustické turné, které Kryštof jel na sklonku roku 2007.  Kapela začala pozvolna písněmi Hellou, Svědomí či Iluze, publikum každou píseň odměnilo potleskem, ale bylo jasné, že vrchol koncertu měl teprve přijít. Prostor se dostal i na jeden z největších hitů Lucie – Černí andělé. Mezi hraním přišel čas také na dotazy publika. Brněnští studenti se z počátku trochu styděli, ale už při druhém prostoru na dotazy je musel Richard Krajčo krotit, aby byl čas na hraní. Padaly otázky: Kde jste studovali? Kam půjdete pařit? Jak to dopadlo do Andělech? Zvláště na tuto otázku se zpěvák rozohnil a zkritizoval novináře bulvárních plátků: „Já jsem taky nasraný, jenom o nich musím mluvit, o hyenách,“ zakončil blok dotazů.

Vrchol koncertu obstaraly písně Plán, Rubikon, ústřední píseň filmu Bobule – Atentát a nová píseň Ostravská bajka či Balada Ostravska. Název si mohou fanoušci vybrat na webu kapely (www.krystof.net), kde aktuálně probíhá hlasování. Zahrána byla již na sobotním předávání cen Anděl, kde Kryštof získal ceny za Skupinu a Píseň roku. V Brně měla velký úspěch, sedící publikum odměnilo kapelu dlouhým neustávajícím potleskem. Další novinka, kterou odehrál Richard Krajčo sám s kytarou, dosud název nemá, ale brněnským studentům a studentkám se očividně také líbila. Atmosféra potlesku a pískotu téměř připomínala klasický klubový koncert.

Po hodině a půl, kdy byl zodpovězen poslední dotaz, proč není na kytaře Evžena Hofmanna jeho charakteristický medvídek (jeho přítelkyně Kateřina řekla, že se na tuto kytaru nehodí), bylo jasné, že se koncert chýlí ke konci. Kapela ještě zabodovala s aktuální písní pro všechny „opilé námořníky“, zazněla Tak nějak málo tančím a přišel čas na závěrečnou Fantomskou. Pódium mělo asi čtyři metry, takže se nekonalo klasické Krajčovo lezení po konstrukci. Spustil se závěrečný potlesk a muzikanti odešli.

Publikum je však nenechalo v zákulisí dlouho a ani ne po minutě se za trvalého potlesku vrátili zpět na scénu. Emocionálním zážitkem byla píseň Zrcadlení, při které Richard Krajčo vstal ze židle, kterou předtím opustil jen na Atentát. Závěrečné Ženy v polské verzi byly opravdovým koncem univerzitního vystoupení Kryštofů v Brně. Kryštof se i tady dostal do dalšího semestru.

Rate this post

Více z LaCultury...

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".