Bandzone.cz fest

Bandzone.cz fest 2009

První ročník tohoto festivalu loni navštívilo přes 3000 návštěvníků a rozhodně si nemyslím, že to bylo jen hosty jako kupříkladu Rybičky 48. Tento festival je hlavně o mladých a talentovaných kapelách, hrajících na našich klubových podiích.

Bandzone.cz fest 2009
Bandzone.cz fest 2009

„Ačkoliv na letošním ročníku našeho festivalu jako speciální hosté vystoupí např. i Xavier Baumaxa, Kurtizány z 25. Avenue či UDG, základ programu tvoří mladé talentované kapely. Ty v takové míře na žádném jiném festivalu neuvidíte. Bandzone.cz Fest je jiný než ostatní festivaly. Je pro lidi, kteří mají zájem objevovat nové talenty a aktivně se zajímají o klubovou scénu,“ tvrdí Michal Novák, zakladatel Bandzone a hlavní dramaturg festivalu.

Na serveru bandzone.cz je zaregistrováno přes 15 000 kapel a interpretů. Vybral ty nejlepší a nejúspěšnější bylo úkolem dramaturgie festivalu. V programu se objeví Xindl X či nový objev Niceland. Špičku naší tvrdší rockové scény potom zastoupí kupříkladu The.Switch, Houba nebo Imodium.

Stejně jako v minulém roce, i letos si pořadatelé připravili několik hudebních lahůdek. Například vystoupení 12cti leté zpěvačky, pianistky a skladatelky Crazy Áni či rapera Jayk3ma, kteří se svými skladbami na Bandzone slaví velký úspěch.

Celý festival se koná v prostředí areálu Termit v obci Doksy. Mimo vlastního programu bude pro návštěvníky připraveno i několik atrakcí a koupání v nedalekém Máchově jezeře. Na cenu vstupného jistě nezanevřete – celé tři dny Vás v předprodeji vyjdou na 150 Kč, na místě potom na 200 Kč. Vstupenky jsou v předprodeji v Ticketpro a v nejbližší době také na Ticketstream a Ticketportal. Termín 18. – 20. 6 si tedy tučně vyznačte ve svých diářích.

Další info na http://fest.bandzone.cz

Více z LaCultury...

Vznikla jsem z ničeho... nebudu se pokoušet narvat sem dvacet let života. Někdy smutných, jindy veselých.. Jsem jaká jsem. Kdysi dávno jsem se vzhlídla ve světě festivalů a koncertů a tam jsem taky nejspokojenější. Hudba mě provází celým mým životem. S ní jsem se narodila.. s ní i umřu.. a mám jednu velkou závislost... Levellers... a teď vlastně moji dceru Jasmínu