Bolek Polívka bude slavit na Trnkobraní

Jeho veličenstvo vystoupí na pódium po soutěži v pojídání švestkových knedlíků a s ním i zástup gratulantů složený ze známých osobností české kulturní scény. Bolkovi však můžete popřát i Vy! Byla vyhlášena soutěž o právo osobně poblahopřát Bolkovi Polívkovi k šedesátinám na letošním Trnkobraní.

Pravidla soutěže dle webu Trnkobraní:

Vytvořte veršované přání k Bolkovým šedesátinám a pošlete ho na naši adresu do pátku 21. srpna.

Došlé gratulace budeme průběžně zveřejňovat na stránkách Trnkobraní. Po ukončení soutěže vybere odborná komise dvě nejlepší díla. Jejich autoři pak v neděli 30. srpna Bolkovi z očí do očí přednesou svůj vinš. K tomu obdrží dvě volné vstupenky na Trnkobraní a další hodnotné ceny.

Pozdravy Bolkovi můžete zasílat buď mailem na info@trnkobrani.cz nebo klasickou poštou na adresu Agentura Publikum, Na Kopci 5350, 760 01 Zlín. Na obálku napište heslo „Bolek“. Nezapomeňte uvést svůj kontakt, abychom se vám mohli případně ozvat.

Zde je i malý návod, jak tvořit:

„Oslavná báseň nemusí být dlouhá (abychom tam nestáli do večera…), ale výstižná. Měla by trefně vyzvednout Bolkovy zásluhy, vzpomenout jeho význačné činy, vyjádřit gratulantův vztah k oslavenci a obsahovat přání do dalších let. To je ale jen návod, celkové pojetí, styl a obsah bude ponechán na každém.“

Rate this post

Více z LaCultury...

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".