Slovenský festival Pohoda pokračuje

Festival ve své historii přinášel spoustu pozitivních emocí, věříme, že tomu tak bude i v budoucnosti,“ uvedl rozhodnutí k pokračování festivalu ředitel Michal Kaščák. Vrátil se ale i k nešťastné události letošního ročníku: „V současnosti cítíme velký smutek z neštěstí, které ukončilo festival v tomto červenci, určitě nás to ovlivní v přípravách a organizaci ročníků následujících.“

Pohoda je vůbec nejnavštěvovanější festival na Slovensku, poslední ročník navštívilo zhruba 30 tisíc lidí. Po tragédii, kdy náhlý poryv větru zbořil stan nad jednou ze scén, pod spadlou konstrukcí pak zahynul mladík z Piešťan a další necelá padesátka lidí skončila v nemocnici, organizátoři zvažovali i celkové zrušení festivalu.

Rate this post

Více z LaCultury...

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".