Virtuálně o Ewě

Ewa Farna, zdroj: www.ewafarna.cz
Ewa Farna, zdroj: www.ewafarna.cz

Před nedávnem vydala své třetí album pod názvem Virtuální. Obsahuje šťastných 13 skladeb, které od předchozích desek prošly nemalým vývojem, což dosvědčuje, že třinecká rodačka jen tak neusnula na vavřínech. Už při prvním poslechu se vám pod kůži zaryje chytlavá melodie pilotního singlu „Toužím“, po kterém by jste snad ani nic jiného slyšet nechtěli. To by byla ovšem velká chyba, protože by jste přišli o šest dalších singlů které Ewa otextovala (včetně nahrávky Toužím) a jednu celou píseň zkomponovala sama. Je vidět, že na sobě stále pracuje.  Nová deska je zřejmě jejím zatím nejrockovějším počinem, provázeným nezaměnitelným hlasovým projevem. Aby to ale nebylo jen o energickém rockově laděném duchu. Uklidnění můžete čerpat například z písní „Ty jsi král“, která má být vzpomínkou na krále popu Micheala Jacksona anebo ze songu „Na tom záleží“, který na mě působí jako vyznání lásky při odloučení. Album se sice jmenuje virtuální, ale podle prohlášení Ewa sama moc virtuální není, icq prý nemá a na chaty nechodí, takže hold smůla těm, kteří si po večerech píší s „virtuálními“ osobami pod identitou Ewy Farne, a že jich na internetu najdete nespočet!

3. listopadu nastartovala své turné v Brně, následovaly města Pardubice, Liberec a Zlín a těšit se ještě můžeme na vystoupení 26. listopadu v Opavě a 6. prosince v Praze. Farnou doprovází nová kapela, ve které se baskytary ujal Jan Lstibůrek, mimo jiné hudebník z kapely Toxique. Fanoušci se mohou těšit na dvouhodinovou show plnou efektů a mnoha převleků, které Ewa vystřídá. O své nepřijdou ani fanoušci na Slovensku a v Polsku, za kterými Farna taky plánuje vyrazit.

A jak už tomu bývá, koncem roku se opět blíží vyhlašování cen Českého Slavíka, které proběhne 28. listopadu. V minulém roce Ewa obsadila třetí místo v kategorii zpěvačka. Nechme se překvapit jak tomu bude letos.

Více z LaCultury...

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*