Martin Chodúr zasadí nový Hrášek

Martin Chodúr, autor: Bronislav Šimončík
Martin Chodúr, autor: Bronislav Šimončík

Mezi horké aktuality patří přislíbené vystoupení první Československé Superstar – Martina Chodúra. Tento mladý hudební talent vystoupí na festivalu, spolu se svou nově sestavenou kapelou špičkových českých i slovenských hudebníků. Zahraje skladby z připravovaného alba i písně, které zazněly v Superstar. „Dlouho jsme se rozhodovali, zda Martina zařadit do programu, nakonec jsme došli k závěru, že nejde o klasickou komerční rychlokvašku, ale o člověka s bohatou hudební historií a obrovským talentem, který si zaslouží vystoupit na hudebním festivalu,“ komentuje Bára Černá, managerka festivalu.

Martin Chodúr, autor: Bronislav Šimončík
Martin Chodúr, autor: Bronislav Šimončík

Mezi další potvrzené interprety, kteří se na Hrachovce objeví, patří – Polemic, Cocotte Minute, Michal Hrůza, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Narcotic Fields, Jan Budař a Eliščin Band, Žlutý pes, The Plastic People of The Universe, Airfare, Innocens, DJs Philip TBC a Sayko a spousta dalších. Kompletní program bude zveřejněn nejpozději za měsíc.

Pořadatelé přichystali pro zájemce o vstupenky několik bonusů. Pokud si koupíte vstupenku od 1. února do jeho konce na webu festival.hrachovka.com a budete mezi prvními 10, obdržíte originální podepsané CD Airfare – Hotel Moscow či Do You Like My Shit? a CD Innocens, dalších 100 pak bude oceněno originálním CD Airfare – Airfare a CD Innocens.

Mimo jiné se chystá také Valentýnská akce, která bude zahájena 8. 2. 2010. Zákazník, který si ten den koupí padesátou vstupenku přes webové stránky Hrachovky, vyhraje 13ti denní zájezd pro dvě osoby do italského Gargána. Kromě klasických vstupenek bude v prodeji i omezené množství VIP karet, za cenu kolem 1000 Kč. VIP návštěvník bude mít možnost nahlédnout do zákulisí festivalu, dostane občerstvení a dárkový balíček.

Nejčerstvější informace, soutěžní pravidla a jiné, mohou příznivci najít na Facebook profilu Hudební festival Hrachovka nebo na výše zmíněných webových stránkách.

Rate this post

Více z LaCultury...

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.