Zveme vás na pravidelné výlety do hlubin kultury!

 

Nehodláme odhodit novinky z blížícího se festivalu Rock for People ani přestat psát o tom, jakou finanční hranici překonal Cameronův Avatar. Chceme jen poskytnout větší prostor méně medializovaným hudebním festivalům, nezávislému filmu, drobným divadelním souborům, opomíjené sekci knih a jiným projektům, které si bezpochyby zaslouží pozornost a tyto zprávy následně vydat v krátkém souhrnu.

Prostřednictvím těchto textů, rozdělených do čtyř základních oblastí (film, hudba, kniha, umění), se nám snad podaří prošlapat alespoň drobné cestičky novým interpretům anebo pootevřít dvířka knižního světa. Možností je skutečně mnoho a najdeme-li pro tuto rubriku pravidelné a nadšené čtenáře, dojde naše snaha vytouženého zadostiučinění. Což samozřejmě neznamená, že bychom hodlali do budoucna usnout na vavřínech. Naopak!

Autorem a nosným pilířem celého projektu se stal David Bulawa, kráčející vstříc této nové výzvě pevným krokem, avšak s ladností sobě a svých textů vlastní. Po boku mu budou od prvního vydání sekundovat tři, pro věc zapálení, redaktoři Daniel Šácha, Iva Adamová a Jiří Aujezdský, kteří tak svým žurnalistickým nadáním posunou novou rubriku o další stupínky výš, stejně tak, jako se jim to daří doposud s celým portálem LaCultura.

Na první číslo rubriky L´Undeground se můžete těšit již v pondělí 26. dubna 2010.

Daniel Šácha a L´Underground team

Rate this post

Více z LaCultury...

2 komentáře

  1. Tak už aby to bylo! Něco tak originálního se jen tak nevidí, doufám, že se rubrika opravdu rozjede a zanechá v návštěvnících hluboké estetické zážitky.

Komentáře jsou uzavřeny.