Natruc 2010 brzy otevře brány kolínského ostrova

13. ročník tohoto jednodenního festivalu přinese mnoho zajímavostí. Kromě nabitého hudebního programu na hlavní stage v podobě Monkey Business, Nightwork, Bajno Band Ivana Mládka, Rybičky 48, Mandrage, AIM (IT) či Green Frog Feet (DE) nabídne festival i relaxační zónu přímo na blízkém parníku. Zde bude vytvořen prostor pro divadelní projekty a návštěvníci si tak budou moci odpočinout v kulturním prostředí. Na své si zde ale přijdou i příznivci adrenalinu. V nejbližších dnech se totiž na webových stránkách festivalu objeví výherci soutěže „Na Natruc vrtulníkem“ , kteří tak budou moci shlédnout celý areál z ptačí perspektivy.

Natruc 2010
Natruc 2010

Další zajímavé zpestření připraví i Rybičky 48, které si připravily pro festival Natruc absolutní premiéru nové písně, ve které hostují spříznění Mandrage. Vystoupení obou kapel propojí speciální bubenický set bubeníků Ondry Štorka (Rybičky 48) a Matyáše Vordy (Mandrage). Na závěr vystoupení skupiny Rybičky 48 zahrají obě kapely společnou píseň, ke které budou přímo na festivalu natáčet videoklip. Na jeho natáčení budou pozvání všichni návštěvníci.

V předprodeji můžete zakoupit lístky za 250,- Kč, na místě je zaplatíte za vstupenku 300 Kč. Pořadatelé připravili rovněž výhodnou skupinovou slevu pro 5 a více osob či rodinnou vstupenku za 500,- Kč. Více informací a kompletní line-up naleznete na www.natruc.eu

TZ

Rate this post

Více z LaCultury...