Rybičky 48 představí nový hit „Nebe peklo“ na Kolínském Natrucu

Na 13. ročníku tohoto kultovního festivalu, který se letos koná 28. srpna na Kmochově ostrově v Kolíně, vystoupí českému publiku známé kapely jako Monkey Business, Nightwork, Ivan Mládek či kapely z Itálie a Německa. Při této příležitosti se představí i česká pop-punková jednička, skupina Rybičky 48, která si pro Natruc připravila absolutní premiéru své nové písně Nebe peklo, ve které zahostují členové kapely Mandrage.

Natruc 2010
Natruc 2010

Na novém hitu kluci pracovali celé léto, a tak není divu, že se těší na příznivé ohlasy svých fanoušků. Rybičky tak chtějí naplno využít skvělé atmosféry a roztančených návštěvníků, a proto se rozhodli se všemi přítomnými natočit videoklip. Kdo chce být tedy přímým účastníkem tohoto nového počinu, neměl by na festivalu chybět. O natáčecí štáby tak rozhodně nebude na festivalu nouze, neboť dorazí také televizní štáb pořadu VIP Zprávy televize Prima, který bude natáčet let Mandrage vrtulníkem nad malebným Kmochovým ostrovem, kde se festival Natruc již od roku 1997 koná.

S oběma zmiňovanými kapelami se můžete potkat na autogramiádách, které proběhnou v kolínském obchodním centru Futurum, kde je umístěna i výstava fotografií mapující předchozí ročníky Natrucu. Autogramiáda Mandrage proběhne ve čtvrtek 26. srpna od 15:30, o den později v pátek 27. srpna ve stejnou hodinu dorazí do Futura Rybičky 48.

Více informací naleznete na www.natruc.eu

TZ

Rate this post

Více z LaCultury...