Chinaski startují svou velkou show

Dva dny v Pardubické ČEZ Aréně a bylo dozkoušeno. Kapela Chinaski zde dopilovala poslední detaily na svou velkolepou tour, která startuje právě dnes 7. řijna 2010. Prvotní plány byly sice nastaveny trochu jinak, zranění Michala Malátného však úvodní dva koncerty přesunula na pozdější data. Začínat se tak bude v liberecké Tipsport aréně.

Album Není na co čekat bylo natočeno ve studiu Sono Records, producentem je Milan Cimfe. Materiál Chinaski připravovali dva roky, kdy na soustředění v Chomutově, Písku a v Praze dopilovávali repertoár na novou desku.

V květnu a červnu se zavřeli do zkušebny a vybrali finálních čtrnáct písní, které jsou na desce. Selekce proběhla z neuvěřitelných téměř třiceti skladeb.

Na novém albu uslyšíte zajímavé hosty, například Zuzku Smatanovou, slovenskou zlatou slavici, dalšími hosty jsou: Milan Cimfe, Peter Pluto Guthe, Boris Carloff, Mirko Krebs a další.

www.chinaski.cz

Patříte-li mezi šťastné držitele lístků, máte se rozhodně na co těšit. Show, která vznikla pod taktovkou slavného Simona Sidiho, slibuje velkolépý zážitek a mnoho originálních prvků (viz nedávný rozhovor pro LC). První z fanoušků se dočkají již za pár hodin, ostatní zájemci musí vydržet o chvíli déle. Tak či tak, očekávané koncerty jsou za dveřmi a Chinaski, společně s doprovodem předkapely Eddie Stoilow, Vám mají co nabídnout.

T-music Chinaski tour 2010:

čtvrtek 7. října LIBEREC – Tipsport aréna
sobota 9. října KARLOVY VARY – Aréna
úterý 12. října BRNO – Hala Velká Vodová
čtvrtek 14. října PRAHA – Tesla aréna
pondělí 18. října OSTRAVA – ČEZ aréna (původně 30.9.)
středa 27. října PARDUBICE – ČEZ aréna (původně 28.9.)

Rate this post

Více z LaCultury...

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.