A kde budete slavit silvestra Vy?

Backdoors

Heslem smíchovského baru Backdoors jsou „zadní vrátka vaší zábavy“. Pokud milujete funky, nevadí vám dražší koktejly, máte rádi příjemné prostředí baru, pak určitě do „zadních vrátek“ zavítejte. Poslední prosincový večer se bar promění v taneční parket, kde se můžete vlnit až do rána. Sice na stránkách nepíšou, jaký styl bude dj Ivo hrát, ale tipovala bych, že se silvestr ponese v osmdesátkových a devadesátkových hitech. Za vstup zaplatíte 200 Kč a cena zahrnuje i lehké občerstvení.
Na bělidle 30/310, Praha 5 Smíchov
www.backdoors.cz

Mecca

Nejznámější taneční klub v Praze si připravil zahraniční lahůdku. Holešovická Mecca chystá silvestrovskou párty v čele s oblíbeným djem Michaelem Grayem, autorem hitu The weekend. Jeho mixy podpoří residentní djové  La Fayette, Macio a LPD. Na kvalitní zábavu ale doplatí vaše peněženka – ceny jsou v předprodeji Ticketstream a pohybují se od 890 Kč do 2490 Kč.
U průhonu 799/3, Praha 7-Holešovice
www.mecca.cz

Palác Akropolis

Multižánrový Palác Akropolis pro letošní oslavy konce roku chystá párty s podtitulem Volání divočiny. Můžete se těšit na divoké kočky, divoké drinky a divoké ceny. O hudební produkci se postarají FastFood Orchestra!, House of Samba a djové Trafik, Friky, Robot a Jorgos. Vstupné na akci v divokém stylu vás vyjde na 500 Kč.
Kubelíkova 27, Praha 3 – Žižkov
www.palacakropolis.cz

Chapeau Rouge

Taková jména jako dj Airto (house), dj Lucas Hulan (funky) nebo dj Irie Memba (dancehall, reggae) a mnoho dalších si můžete užít za velmi příznivou cenu 200 Kč v třípatrovém klubu Chapeau- Rouge. Velkou výhodou jeho prostoru je, že se můžete v průběhu celé noci přemisťovat podle vašeho hudebního vkusu.
Jakubská 2, Praha 1
www.chapeaurouge.cz

Rock Café

Klub Rock Café na silvestra ovládnou RadioStars. Pokud tuto českou partičku neznáte, doporučuju ji co nejdříve poznat. Její členové hrají v různých kapelách zavedených na české hudební scéně (František Vrána – Tři sestry; Looky Mimo – Lety Mimo; Šmity – Roe-deer, The prostitutes; mladej Vondráček – The Puppits). Na svých webovkách hlásají, že jsou po Sex Pistols a Lunetic další kapelou, které jde jen o zisk. Za show s ostřílenými muzikanty zaplatíte 250 Kč v předprodeji a 299 Kč na místě.
Národní 20, Praha 1
www.rockcafe.cz

Hard Rock Cafe Prague

Stylový podnik Hard Rock Cafe vám naservíruje bohaté silvestrovské menu, jehož cena se pohybuje mezi 871Kč do 2000Kč. A k dobrotám vám zde bude hrát kapela Replay, zpěvačka Markéta Poulíčková a dj Pavel W.
Dům U Rotta, Malé náměstí 3
www.hardrockcafe.com/prague

Roxy

Roxy Horror Picture Show je název pro silvestrovskou párty v klubu Roxy. Těšit se můžete na osobnosti, jakými jsou djové Chris Sadler, Tráva, Roman Rai nebo Ghonzales. Párty se ponese ve stylu filmu Rocky Horror Picture Show od režiséra J. Sharmana. Vstup jen pro odvážné, a to za 790Kč + poplatky (předprodej) a 1000Kč na místě.
Dlouhá 33, Praha 1
new.roxy.cz

Ať už si poslední noc roku 2010 užijete kdekoli, nejdůležitější jsou lidi kolem Vás. Přeji Vám, ať máte pořád hodně kulturních i nekulturních zážitků, ale hlavně také ty, co je s Vámi budou sdílet!

Ivana Bednářová

Rate this post

Více z LaCultury...