Buďte N(n)atruc Talent(em)

Máte kapelu a snažíte se prorazit na hudební scénu? Pak by mohla být tato zpráva důležitá právě pro Vás. Pořadatelé výše zmíněného festivalu již zahájili soutěž o hledání nových talentů, kteří budou mít možnost představit se na podiu ve společnosti zavedených kapel každoročně účinkujících v Kolíně. Stačí jen zaslat nahrávku a pak čekat a doufat, že se bude líbit. Porota z došlých materiálů vybere šest kapel, z nichž vzejdou v květnu v kutnohorském Planet Music Clubu tři vítězové.

Festival Natruc (Zdroj: www.natruc.eu)
Festival Natruc (Zdroj: www.natruc.eu)

A koho že si to budete moci přijít poslechnout, či s kým si zahrát? Dle pořadatelů prozatím svou účast přislíbila plzeňská partička Mandrage, kutnohorská kapela Rybičky 48, šestičlenné rockové uskupení UDG či stálice hudební scény – Sto zvířat. Ze zahraničních interpretů se můžete těšit na folkovou kapelu Cosmonautix. Další interpreti budou postupně odtajňováni.

Podrobné informace k pravidlům soutěže Natruc Talent i k celému festivalu naleznete na oficiálních stránkách – www.natruc.eu.

Více z LaCultury...

Studentka cestovního ruchu na VŠE v Praze. Vyznačuje se velkou upovídaností a úsměvem. Miluje sport - tančí, plave, hraje fotbal, basket, jezdí na in-linech. Zajímá se o kulturu. Ráda poznává nové lidi a místa.