Vzkříšení tančírny? Ne! Nový music klub – Barrák!

Pokud k vám ještě nedoletěly novinky, co se hudební Ostravy týče, tak pořádně nastražte uši a hlavně oči. 17. září se totiž oficiálně, kousek od Sýkorova mostu v centru Ostravy, na místě, které ještě nedávno obýval starý Prostor tančírna, otevřel klub Barrák!

Al & The Black Cats

Přesně tak, starý prostor se převlékl do nového kabátu. A že to bude převléknutí opravdu fenomenální, o tom není pochyb. Začátkem září ještě nebylo ani oficiální otevření a nový klub už začal hýřit koncerty a jeho program byl více než nabitý.

Producent a celý management klubu šel opravdu do sebe, protože akce září hlavně zahraničními hvězdami. No jen čtěte.

3.9. Hit The Switch (USA), Fast Motion (Fr)
9.9. Ultimo Mondo Cannibale (It), Inferia (Fin)
20.9. Hopes Die Last (It), The Elijah (Uk)

…a další a další. Ale důležité je to, co Barrák vpustí do uší všech příchozích v následujících dnech a měsících. Už ve čtvrtek 29. 9. se můžeme těšit na americkou rockabilly partičku Al & The Black Cats, takže půjde o pořádnou rock’n’rollovou smršť. Příští měsíc pak do Ostravy zavítají The Last Resort, Oi! kapelka, tentokráte z ostrovní Británie. No a v listopadu můžeme vidět další Angličany, a sice The Business.

Tolik malá ochutnávka z následujících dní a nového klubu, který pravděpodobně prozáří celé město. LaCultura mu přeje hodně zdaru a jen ty nejlepší akce!

Oficiální stránky klubu: www.barrak.cz
Oficiální facebook klubu: www.facebook.com/pages/BARRÁK-music-club

Rate this post

Více z LaCultury...

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!