NiceLand s novým videoklipem – We Know Better

 

“Řekli jsme si, že je na čase udělat klip, kde by už konečně byla vidět celá kapela, protože v předešlých klipech jsme se neobjevili vůbec nebo nekompletní. Druhým důvodem byl čistě můj pocit pro nás něco vytvořit. Nicméně, musím říct, že je to vdžycky nejtěžší dělat něco pro sebe, respektive zavděčit se vlastní kapele. Ve hře byly také ekonomické důvody, tím, že si natočime klip sami, stáhneme velkou měrou zbytečné náklady a s dnešními technologiemi se dá docílit poměrně stejně kvalitního výsledku,” vysvětluje bubeník Michal Boodya Budinský, který se spolu se svým kolegou Igorem Zacharovem ujal výroby celého videa.

S výsledkem je spokojený i zbytek kapely. “Všechny klipy, které jsme udělali za poslední dva roky, jsme probírali hlavně já a právě Boodya. On je ten z branže. On i Igor tomu rozumí, jsou strašně šikovní a jsem rád, že si konečně ve svém nabitém programu našli čas i na nás,” směje se frontman Michal Motyčka. “Tenhle klip musí být fajn už jenom proto, že je ze záběrů cítit atomsféra léta a radost z hudby,” říká za celou kapelu Motyčka.

Formace NiceLand, kde dále působí kytarista Tomáš Koula a baskytarista Přemek Černík, vydala na podzim loňského roku druhé album s názvem God Has Her Ways, které je od prvotiny Little Black Book zásadním žánrovým odklonem a krom hutnějších kytarových věcí zabrousilo i do stylů ambiente a electro.


TZ

Více z LaCultury...