Filmová hudba znovu v Ostravě – Movie night next

 

Výjimečný koncert filmové hudby v únoru přilákal tolik lidí, že bylo vyprodáno. A ti z vás, kdo nestihli, nemohli se účastnit nebo už na ně nezbyly lístky, se mohou přijít pokochat touto hudbou 5. dubna 2012. Opět se začíná v 19 hodin ve společenském sále Domu kultury města Ostravy.

Na koncertě zazní nejedna melodie geniálního skladatele Johna Williamse (Star Wars, Harry Potter, Sám doma, Jurský park...)

A proč byste si neměli nechat Movie night ujít? Protože je to „nářez“.

Koncert zahájí impozantní a známý Imperiální pochod ze Strar Wars. A kromě věhlasné české Pyšné princezny od Václava Trojana zazní také veselý pochod trpaslíků ze Sněhurky, jehož skladatelem je Frank Churchill. Ve Zlaté extázi Ennia Morriconeho z filmu Tenkrát na západě pak bude crescendo, které bude pokračovat i v druhé půlce koncertu. Na scénu přiběhne Pán prstenů, za ním na koštěti přiletí Harry Potter, poté se připlíží Růžový panter. A to ještě není vše. Posluchač se může projet na divoké Černé perle s Piráty z Karibiku či „vidět v akci“ Jamese Bonda.

Celý program je navíc doplněn zajímavostmi nabitým průvodním slovem dirigenta Petra Šumníka, takže se má posluchač opravdu na co těšit.

Vstupenky lze zakoupit v pokladně DKMO nebo v pobočkách Ostravského informačního servisu.

Přeji příjemný poslech i podívanou.

Rate this post

Více z LaCultury...