Ostravu si podmaní popová smršť

Kapela Toxique prakticky naplňuje představy o hudebním stylu „pop music“. Jejich scéna vás překvapí svou energičností a také tím, že není strnulá. V průběhu koncertu se diváci mohou těšit na nepřeberné množství extravagantních kostýmů, které má zpěvačka Klára Vytisková ve zvyku měnit přímo před zraky diváků. Publikum bude jistě ohromeno nejen převleky frontmanky, ale také nadmíru živou, teatrální scénou, která je pro tuto formaci velmi typická.

Skupina působí na pódiích klubů, festivalů či hal už 5 let a na svém kontě má k letošnímu březnu už třetí album. Na turné bude představovat právě svou novou desku Tips For Grown Up Kids, na kterou se můžou samozřejmě těšit ostravští diváci a také ti, kteří se odhodlají na koncert rozjet z různých světových stran blízkých i vzdálených měst.

FiHa, autor: Milan Bureš

Dále se v klubu Barrák představí „domácí“ kapela FiHa, ostravským divákům jistě velmi dobře známá. Ta se také dala dohromady před pěti lety a razí styl pop-rocku až brit-popu. Pětice mladých muzikantů má však na kontě prozatím pouze jedno album We Are So Angry. So What?, které však sklidilo velmi kladné ohlasy kritiků.

V příštím týdnu se popoví nadšenci nebo fandové zmiňovaných kapel můžou těšit na velmi zajímavý nabitý hudební program. Obě kapely budou určitě dělat vše pro to, aby nikdo nezůstal lhostejně a nehybně sedět. Diváci budou jistě naplněni spoustou emocí, pozitivní energií a snad se i příjemně rozpohybují v melodiích obou seskupení.

Více na www.barrak.cz

 

Více z LaCultury...