JamRock 2013 – krom výjimečnosti i hvězdná jména!

Festival, který i přesto, že je jeden z největších u nás, zatím bez problémů stále roste, přináší divákům zcela skvělou atmosféru a hlavně odlišnost. Jam Rock se odehrává v krásném prostředí Orlických hor a je výjimečný nejen každoroční kvalitou programu, ale i celkovým působením na diváky a neuvěřitelnou čistotou areálu.

Mezi headlinery tady není problém najít úplně nové kapely, které v Čechách ještě nehrály, v zahraničí však vedou žebříčky hitparád, jako například letošní třikrát platinoví Awolnation z USA. Seznámíte se zde se spoustou zajímavých lidí, potkáte  osobnosti jako Petera Freestone – osobního managera Freddieho Mercuryho a podobně.

Pro rok 2013 se JamRock bude odlišovat ještě více. Počínaje vizuální stránkou – grafikou, konče programem a vším, co k JamRocku tak nezaměnitelně patří. Pořadatelé zařadili do programu 2013 opravdu světová jména, s nimiž právě probíhají složitá jednání.

Cenu festival už tři roky nemění! Vánoční předprodeje začínají díky partnerům na pouhých 390Kč. Vstupenek v této ceně je však jen omezený počet. Tak neváhejte, protože krom skvělých zahraničních kapel zde uvidíte i české novinky a samozřejmě nebudou chybět ani hvězdná česká jména! Letošní JamRock bude nej…

 

Rate this post

Více z LaCultury...