Koffin Kats míří zpátky do Ostravy

„Nemáme žádné plány, co se týče odpočinku nebo jiného zpomalení. Rádi bychom nahráli další album kopírující 10 let Koffin Kats a pak samozřejmě vyjedeme zase na turné. To evropské bude na jaře a u vás se určitě zastavíme taky,“ prozradili Koffin Kats minulý rok. A své slovo dodrželi! Neuplynul totiž ani ten rok a máme kluky zpátky. V úterý 4. června 2013 je nemůžeme spatřit nikde jinde, než v ostravském Barráku.

Koffin kats - flyerKoffin Kats se dali dohromady v červnu roku 2003. Za tu dobu stihli vydat celkem 6 alb. S/T (2003), Inhumane (2005), Straying from the Pack (2006), Drunk in the Daylight (2008), Forever For Hire(2009) a nakonec v lednu  roku 2012 Our Way & The Highway.

V minulosti se kapela potýkala s menšími obměnami členů, ale od roku 2009 je můžeme vidět ve stálém složení Vic Victor (zpěv, kontrabas), Eric (bicí) a Ian Jarrell(kytara).

Role předkapely se tentokrát ujme ostravská alternativně-rocková partička Noizztoy. Tato skupina byla založena v roce 2008 na svém kontě má zatím jedno album.

Začátek je plánován na 20.00. Vstupné na místě 100 Kč,-

Na našich stránkách si můžete přečíst rozhovor, který jsme s kapelou Koffin Kats udělali minulý rok:  „Na 10. výročí chystáme speciální album“ hlásají Koffin Kats.

Rate this post

Více z LaCultury...

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!