P!NK VYDÁVÁ 24. LISTOPADU 2013 ZÁZNAM ŽIVÉHO KONCERTU ZE SVÉHO POSLEDNÍHO SVĚTOVÉHO TURNÉ

Hodinu a padesát minut trvající záznam byl pořízen v průběhu australské části turné, konkrétně v Melbourne, kde se P!nk podařilo zlomit světový rekord v počtu vystoupení na jednom místě v rámci jednoho turné. V Melbourne odzpívala neuvěřitelných 18 koncertů v řadě pro téměř 250.000 fanoušků, čímž zlomila svůj vlastní rekord z roku 2009 při Funhouse Tour. Během koncertu zazněly hity ze všech sedmi řadových alb, včetně megahitů “Blow Me (One Last Kiss),“F***in‘ Perfect,“ „Try,“ „Raise Your Glass,“ „So What” i aktuálního světového hitu “Just Give Me A Reason” feat. Nate Ruess, který dosáhl prvního místa v Hot 100 hitparádě ve třech po sobě jdoucích týdnech, přičemž prvních míst dosáhl i ve většině oficiálních hitparád jednotlivých zemí, vč. České republiky. Na DVD bude i bonus ve formě záběrů ze zákulisí a zkoušek.

The Truth About Love Tour: Live From Melbourne nabídne dechberoucí akrobatické kousky, kterými je P!nk proslulá a které nacvičovala spolu s režisérem celé show Larnem Polandem (spolupracovali spolu již na předchozím The Funhouse Tour). Díky tomu se celé představení stává něčím víc než obyčejným koncertem, dočkáme se vizuálně ohromující scény s pyrotechnickými prvky a akrobatickou choreografií.

P!nk v současné době zakončuje své turné koncerty po amerických městech, definitivně poslední show z tohoto rekordního turné uvidí diváci v Atlantě 14. prosince.

The Truth About Love Tour: Live From Melbourne tracklisting:

1 Raise Your Glass

2 Walk Of Shame

3 Just Like A Pill

4 U + UR Hand

5 Leave Me Alone (I’m Lonely)

6 Try

7 Wicked Game

8 Just Give Me A Reason

9 Trouble

10 Are We All We Are

11 How Come You’re Not Here

12 Sober

13 Chaos & Piss (Interlude)

14 The Great Escape

15 Who Knew

16 Time After Time

17 F**kin’ Perfect

18 Can’t Take Me Home Medley

19 Slut Like You

20 Blow Me (One Last Kiss)

21 So What

BONUS FEATURES:

The Truth About Tour

A Day In The Life Of Rubix

Slut Like You (Bluegrass Version)

Website: www.pinkspage.com

Facebook: www.facebook.com/pink

Twitter: www.twitter.com/pink

Rate this post

Více z LaCultury...