Tomáš Klus opět vystoupí v Ostravě

Foto zdroj: oficiální facebook zpěváka

Tomáše Kluse nejspíš nemusíme nikomu představovat. Je to mladý, nadaný, inteligentní člověk, který ví, o čem je život, a jeho myšlenky a slova jsou až dechberoucí. Není to žádný nováček na hudebním poli. Několikrát získal cenu Anděl a zatím jenom jednou první místo v Českém slavíkovi. Tento umělec pochází z Třince a do našeho hlavního města se původně přestěhoval za pětibojem, ve kterém byl velmi úspěšný. Od sportu přešel více k hudbě, i když hudbou i koncertováním se zabýval od svého útlého mládí. Dokládají to i slova přímo z textu Tomáše na jeho webových stránkách:

1233396_718252628201884_754588651_n
Zdroj foto: oficiální facebook zpěváka

„První koncert jsem uskutečnil 18. 6. 1995 v pokoji panelového domu v Palackého ulici, č. p. 433, kde mi jako předskokan hrál kamarád Lukáš, který už tou dobou znal akord C, a já mu přes všechnu svou skrytou závist dovolil předvést se před četným plyšovým publikem.“

Od roku 1995 vystupuje a v listopadu se ukáže i v Ostravě. Po práci na nové desce se opět vrací na pódia, po festivalovém létě si vybral klidnější klubovou atmosféru.  Sekundovat Tomášovi bude jeho kolega a kamarád Jirka Kučerovský. Počet jeho fanoušků je obrovský, a tudíž lze prorokovat, že koncerty budou vyprodány velmi rychle. Proto neváhejte a shánějte si lístky včas. Každé vystoupení je nezapomenutelný zážitek a jsem přesvědčena, že i toto bude vynikající, plné vtipu, skvělých písniček, které mají duši a mnoho pozitivní energie, kterou Tomáš a jeho kolegové rozdávají v obrovských dávkách.

 

Na seznam koncertů se můžete podívat zde.

V Ostravě vystoupí 17. listopadu 2013. Lístky lze zakoupit na stránkách klubu Parník.

Rate this post

Více z LaCultury...