Vánoční dobalování z Levných knih

Zatímco jsem bezradně bloudila po internetových stránkách a „lovila“ dárky, dostala jsem se pro inspiraci na server levneknihy.cz. Jejich ostravským obchodem jsem párkrát prošla a občas narazila na něco zajímavého. Jenže teď tam měli kopu věcí, které přinejmenším vypadaly zajímavě. Tady je pár tipů, třeba vám padnou do oka.

Proslulý francouzský uličník od autora Asterixe a Obelixe neodmyslitelně patří k mému dětství. Dovedete si tak asi představit mou radost, když jsem celou sérii jeho patálií objevila právě tady. Malý Mikuláš, Mikulášovy prázdniny, Mikulášovy přestávky, Mikulášovy průšvihy i Mikuláš a jeho přátelé tady stojí 99 Kč. Asi z nich udělám balíček.

Kromě velkého množství encyklopedií, historických, cestopisných a naučných knih tady můžete narazit třeba na publikaci Druhá světová válka v kresbách a karikaturách (199 Kč), Evropskou integraci bez iluzí od Václava Klause za úsměvných 9 Kč nebo knihu No Fuj! s podtitulem: Co všechno lidé jedí („více než sto zřejmě nejpodivnějších jídel světa zachycených objektivem známého britského fotografa Neila Setchfielda“) za 59 Kč.

Nejprodávanějším titulem v kategorii krimi je Ed MacBain –Profesionál (99 Kč), mezi novinkami pak najdete příběh tajemného zrcadla a zloděje děti Niceville za 39 Kč. Najdete tady ale taky hromadu románů a brožurek červené knihovny s klasickými názvy – např. Nitky osudu, Síla lásky, Tajemný snoubenec.

Sortiment je rozsáhlý, takže na stránce můžete strávit opravdu hodně času. Nabízí se proto otázka, zda by nebylo lepší nakráčet si to rovnou do obchodu. Kromě knih nabízí Levné knihy také doplňkový sortiment – diáře, CD a DVD, puzzle. Jenže taky různé hračky, svíčky, doplňky, psací potřeby aj. U jejich kvality si dejte tu práci a přezkoumejte původ a kvalitu, nedávno jsem totiž narazila na článek, ve kterém informovali o nebezpečných gelových svíčkách s ovocem prodávaných mimo jiné také v řetězci Levných knih.

úvodní foto: Levné knihy- futurum Ostrava, zdroj futurumostrava.cz

Rate this post

Více z LaCultury...

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.