Na Hrady! Legendární festival se opět blíží

Volejte sláva! A tři dny se radujte! Vyzývají vždycky oddané poddané na pohádkových podhradích. Svoji veselici na hradě si ale můžete užít i vy, a to díky festivalu Hrady.cz, který se letos koná již jedenáctým rokem. A loni dokonce získal nejvyšší ocenění fanoušků- vyhrál první místo v anketě Žebřík 2014 v kategorii Akce roku.

I letos je akce rozdělená pro české a moravské hrady. Tradice festivalu Moravským hradů je pravda o něco mladší a letos ji čeká šestý ročník. Projekt vznikl se záměrem oživit cestovní ruch za kulturním dědictvím a přírodními úkazy naší malé české země, a tak je v ceně vstupenky zahrnuta i prohlídka stálých expozic hradů. Vaši kapsu jistě také potěší možnost bezplatného stanování v blízkosti hradu.

hrady
pořádané koncerty, zdroj:oficiální stránky festivalu

Vzhledem k tomu, že se tak festival Hrady CZ posune do roviny dvoudenní akce, očekáváme, že daleko větší počet Vás fanoušků bude na festivalu nocovat. Proto jsme připravili a výrazně rozšířili sociální zázemí a služby mimo festivalový areál. Zprovozníme opět VIP kempy se sprchami, umývárnami, úschovnou a dalšími službami, které se v loňském roce osvědčily. Stanování na vyhrazeném místě mimo VIP kemp zůstane i v letošním roce bezplatné a bude zde k dispozici výrazně větší počet toalet. Novinkou letošního ročníku v oblasti služeb mimo festivalový areál bude mobilní prodejna čerstvých potravin a drogistického zboží, kterou bude provozovat náš nový hlavní partner – společnost ENAPO. Pro návštěvníky, kteří přijedou na festival na kolech, bude po oba dva dny v provozu úschovna kol a batohů. Rozšíříme i velikost parkovacích ploch pro automobily,“ uvádí na oficiálních stránkách festivalu organizátoři.

Během samotného festivalu budou plně využity dvě hlavní scény s posílenou zvukovou i světelnou aparaturou a LED obrazovkami a to jak v pátek, tak v sobotu. Při seznamu potvrzených interpretů mi zářila očička jako malé temelínky. Jen si to poslechněte:

CHINASKI

TOMÁŠ KLUS

NO NAME

WANASTOWI VJECY

ANNA K

INÉ KAFE

WOHNOUT

XINDL X

MIG 21

MANDRAGE

TATA BOJS

PEPES AND PINTS

STO ZVÍŘAT

MONKEY BUSINESS

VISACÍ ZÁMEK

DESMOND

RYBIČKY 48

PSH

SKYLINE

MYDY RABYCAD

GAZDINA ROBA

JAMESTOWN

Přiznejte se, že už se taky ženete pro lístky na ticketstream? =)

Organizátoři:

Nedomysleno, s.r.o.

www.nedomysleno.cz

Riff Raff, s.r.o.

www.riffraff.cz

Rate this post

Více z LaCultury...

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.